Alternatif Power

Hakkımızda

MCE ALTERNATİF ENERJİ A.Ş. 1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren başta enerji sektörü olmak üzere ülkemiz içerisinde bir çok projeye katkı sağlamıştır. 2004 yılında, biyogaz, doğalgaz, singaz, çöpgazı ve diğer spesifik gazlarla çalışan yüksek verimli gaz motorları üreten ve Dünya genelinde kalitesi bilinen GUASCOR  SA ile Türkiye' yi kapsayan bölge için tek yetkili distribütörlük anlaşması imzalamış, bu bölgelerdeki projelere GUASCOR marka gaz motorları  ve bu motorların yedek parça teminini ve servis işlerini üstlenmiştir.

2016 yılında GUASCOR  SA nın SIEMENS ENERJİ grubu bünyesine girmesi ile firmamız gaz motorlarını SIEMENS markası altında temin etmektedir.

2022 yılında, 2Mwe gücündeki gaz türbini SGT-50 nin satış yetkisini de alan firmamız,  distribütörlük alanını, Kuzey Irak, Azerbaycan, Kazakistan ve Türkmenistan'ı da katarak genişletmiştir.  

MCE Alternatif Enerji A.Ş, gaz motorlarının kalitesine satış ve satış sonrası müşteri güvenini de ekleyerek kısa sürede ülkemiz içerisinde kendisini kabul ettirmiştir. Halen bir çok projeye gaz motoru temin eden ve kojenerasyon trijenerasyon sistemleri kuran firmamız, 2011 yılından itibaren %100 hayvan gübresinden (tavuk ve büyükbaş) elektrik üretim tesislerinin anahtar teslim ve kurulumunu da yapmaktadır.

×

Teklif Formu

# Resim Ürün Kodu Ürün
Temizle